ALIMAR oferuje pełną obsługę w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości
i porządku w obiektach biurowych, osiedlach mieszkalny, a także na przyległych do nich terenach.

 

Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowo - czystościowe mające na celu bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, osiedlach mieszkalnych, powierzchni magazynowych, obiektów handlowych oraz placówek służby zdrowia.

 

Jako firma stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność.
Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny starając się jak najlepiej zrozumieć oczekiwania i wymagania. Zapewniamy wysoką jakoś świadczonych usług, a także budujemy partnerskie relacje biznesowe,
przez co osiągamy satysfakcje naszych Klientów.
Usługi utrzymania czystości wykonujemy rzetelnie i uczciwie.

 

 

Jak to robimy?

 

Nawiązanie współpracy w każdym przypadku poprzedzone jest przeprowadzeniem szczegółowej wizji lokalnej nieruchomości oraz określeniem wymagań Klienta. Tak zebrane informacje pozwalają nam na przygotowanie indywidualnej oferty, w której zaproponowane zostaną środki czystości oraz sprzęt do realizacji usługi, a także liczba personelu i optymalny harmonogram usług dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.
Po uzgodnieniu warunków współpracy przystępujemy do etapu wdrożenia usługi na obiekcie Klienta i bieżącej realizacji. W trosce o jak najwyższą jakość
i standard obsługi, Klienci przez cały okres realizacji usługi mają możliwość bezpośredniego kontaktu z Właścicielem firmy.

 

W procesie utrzymania czystości wykorzystujemy środki czystości znanych
i uznanych marek takich jak Tenzi Clinex Voigt, Buzil czyMerida. Sprzęt służący prawidłowemu wykonywaniu usług dobierany jest indywidualnie do każdego sprzątanego obiektu, a jego wysoka jakość poprawia efektywność wykonywanej pracy oraz zapewnia bezpieczeństwo jej użytkownikom.

 

W odniesieniu do Państwa potrzeb oferujemy organizację procesu utrzymania czystości indywidualnie dostosowaną do Państwa oczekiwań mając na uwadze charakter firmy oraz specyfikę jej działalności.

Nasze usługi mogą być wykonywane w systemie jedno, dwu lub trzyzmianowym
w zależności od potrzeb i wymogów Klientów. Gdy zachodzi konieczność utrzymywania czystości w czasie godzin pracy użytkowników obiektu,
na Państwa życzenie, możemy zapewnić dyżury w postaci Serwisu Dziennego według ustalonych godzin.

 

Jestem przekonany, że spełnimy oczekiwania Klientów związane z wysoką jakością i skutecznością usług porządkowo - czystościowych oraz komfortem w codziennej współpracy. Mam nadzieję, że oferta Firmy Alimar spotka się z zainteresowaniem, dając okazję do dalszych, szczegółowych rozmów oraz nawiązania długotrwałej, stabilnej i korzystnej współpracy.

 

 

 

Marcin Chudzik

Właściciel ALIMAR - Usługi dla nieruchomości

 

 

© 2013. ALIMAR MARCIN CHUDZIK. Wszystkie prawa zastrzeżone.

"ALIMAR "

 

ul. Generała Józefa Hallera 1b/17

05-400 Otwock

biuro@alimar.com.pl

INFOLINIA

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 8:00 do 19:00
pod numerem telefonu: 504 197 398